Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Oferta warsztatów kursów i szkoleń, wystawimy zaświadczenia na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji
Szkoleniowych WUP w Poznaniu
Zapraszamy do Naszego projektu "WspółPRACOWNIA" wszystkich, którzy nie chcą robić sobie bałaganu w domu, a lubią tworzyć piękne rzeczy. Możesz rozwijać bądź kontynuować swoją pasję w Naszym miejscu ( 12-14 zł / 1 h ).
Dostępny w wersji online! Zapraszamy na kurs witrażu, który kończy się wykonaniem pierwszej własnej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu). Każdy uczestnik otrzymuje skrypt z opisem techniki i wskazówkami praktycznymi. Prowadzenie: mgr sztuki Magdalena Sawińska-Warych Czas...
Zapraszamy na kurs witrażu, który kończy się wykonaniem własnej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu). Każdy uczestnik otrzymuje skrypt z opisem techniki i wskazówkami praktycznymi. Prowadzenie: mgr sztuki Magdalena Sawińska-Warych Czas trwania: 12-15 h (2-3 dni)
Ozdobnia zaprasza na kurs wykonywania abażurów do lamp Tiffany.
Zapraszamy na kurs instruktorski z techniki witrażu. Możliwość dofinansowania z PUP.
Zapraszamy na kurs - Biżuteria Tiffany- motywy roślinne, który kończy się wykonaniem pierwszej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu)
Zapraszamy na kurs - Biżuteria- szkło witrażowe, który kończy się wykonaniem pierwszej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu)
Zapraszamy na kurs tworzenia techniką lampworku dla osób rozpoczynających przygodę z tą "szklaną" metodą.
Zapraszamy na kurs tworzenia techniką lampworku dla osób kontynuujących tą "szklaną" przygodę.
Zapraszamy na kurs -IKONA NA DREWNIE-, który kończy się wykonaniem pierwszej własnej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu).
Zapraszamy na kurs FLORYSTYKI, który kończy się wykonaniem pierwszej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu)
Zapraszamy na kurs DECOUPAGE - PAPIERY RYŻOWE, który kończy się wykonaniem pierwszej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu)
Zapraszamy na warsztaty DECOUPAGE DLA POCZĄTKUJĄCYCH, który kończy się wykonaniem pierwszej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu)
Zapraszamy na kurs DECOUPAGE - Biżuteria drewniana, który kończy się wykonaniem pierwszej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu)
Zapraszamy na kurs DECOUPAGE – złocenia na szkle, który kończy się wykonaniem pierwszej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu)
Zapraszamy na kurs Decoupage – papiery klasyczne, który kończy się wykonaniem pierwszej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu)
Zapraszamy na warsztaty DECOUPAGE 3D. Technika decoupage’u trójwymiarowego z zastosowaniem elementów wypukłych.
Zapraszamy na warsztaty tworzenia biżuterii witrażowej zdobionej techniką decoupage, który kończy się wykonaniem pierwszej pracy i otrzymaniem zaświadczenia (na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP w Poznaniu)