Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Reklamacje

INFORMACJE DOTYCZĄCE REKLAMACJI

Reklamację możesz zgłosić w następujący sposób:

• listownie na adres: Ozdobnia Piotr Warych, ul. Bednarska 14/5, 60-571 Poznań

• elektronicznie na adres: [email protected],

• telefonicznie, nr tel.: 607216080.

Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza reklamacyjnego, jednak nie stanowi to warunku przyjęcia reklamacji.

Wzór formularza do pobrania — Formularz reklamacji

Termin udzielenia odpowiedzi na reklamację wynosi 14 dni.

Odpowiedź na reklamację przekazana zostanie w ten sam sposób, w jaki wpłynęła reklamacja.

Reklamacje złożone przez Konsumentów oraz Przedsiębiorców Indywidualnych rozpoznawane są zgodnie z przepisami ustawy o prawach konsumenta.

Sprzedawca ponosi wobec Konsumenta odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową sprzedaży istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili, chyba że termin przydatności towaru do użycia, określony przez Sprzedawcę, jego poprzedników prawnych lub osoby działające w ich imieniu, jest dłuższy.

W pierwsze kolejności, jeżeli towar jest niezgodny z umową sprzedaży, Konsument oraz Przedsiębiorca Indywidualny może żądać jego naprawy bądź wymiany.

Klient będący Konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach lub na stronach internetowych podmiotów uprawnionych do pozasądowego rozpatrywania sporów. Mogą nimi być w szczególności rzecznicy praw konsumenta lub Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej, których lista jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php.

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR).

Więcej informacji na temat reklamacji znajduje się w Regulaminie.

Prawo do rękojmi WYŁĄCZONE jest wobec Przedsiębiorców (nie dotyczy Przedsiębiorców Indywidualnych).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl