Taśma miedziana EDCO (USA) 5,2 mm
Wystaw opinię o produkcie
Taśma miedziana EDCO 5,2 mm x 33 m – do witraży Tiffany
Kod produktu: 473
Opis
Taśma miedziana EDCO 5,2 mm x 33 m – do witraży Tiffany i fusingu
Taśma miedziana renomowanej amerykańskiej firmy EDCO to produkt najwyższej jakości, ceniony przez profesjonalistów i hobbystów tworzących w technice witrażu Tiffany oraz fusingu. Wytrzymała folia miedziana z warstwą klejącą w kolorze miedzianym zapewnia doskonałą przyczepność do szkła, ceramiki i innych gładkich powierzchni.
Specyfikacja:
-
Producent: EDCO (USA)
-
Kolor warstwy klejącej: miedziany- bezbarwny
-
Szerokość: 5,2 mm
-
Długość: 33 m (pełna rolka)
Taśma idealnie dopasowuje się do krawędzi ciętego szkła, ułatwiając precyzyjne lutowanie i uzyskanie estetycznych, trwałych łączeń. Wysoka jakość kleju sprawia, że taśma nie odkleja się w trakcie pracy i gwarantuje perfekcyjny efekt końcowy.
Zastosowanie:
-
technika witrażu Tiffany
-
fusing szkła
-
mozaiki szklane
-
naprawa i renowacja witraży
Uwaga: w przypadku chwilowego braku w magazynie, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 7–10 dni.
Kupując taśmę miedzianą EDCO, inwestujesz w trwałość i precyzję – wybór profesjonalistów w dziedzinie szkła artystycznego.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.